Witamy w Niepublicznej Szkole Podstawowej    DA VINCI!

Szkoła powstała w ramach kontynuacji założeń realizowanych w prowadzonym przez nas  od 15 lat Niepublicznego Przedszkola  MINI Przedszkole w Mrokowie.

Bazując na dotychczasowych doświadczeniach i osiągnięciach a także w odpowiedzi na potrzeby edukacyjne naszych wychowanków i ich Rodziców oraz wiarę w to, że „dziecko może zmienić świat", stworzyliśmy Szkołę DA VINCI, która mieści się  w nowo wybudowanym budynku.

Szkoła zapewnia dzieciom bezpieczne i komfortowe warunki do zdobywania wiedzy oraz rozwijania własnych zainteresowań.

Nasze cele zakładają rozbudzenie w dzieciach ciekawości świata, przekazanie im wszechstronnej wiedzy oraz umożliwienie korzystania z niej zgodnie z wrodzonym potencjałem, zdolnościami i zainteresowaniami. Nie bez przyczyny wybraliśmy na patrona naszej szkoły Leonarda da Vinci, człowieka wszechstronnego i obdarzonego niezwykłą wyobraźnią. To właśnie tę wyobraźnię chcemy pobudzić u naszych uczniów i rozwinąć tak, by stała się kluczem do ich późniejszych życiowych sukcesów.

Naszą ambicją jest pielęgnowanie w dzieciach wrażliwości artystycznej, zdolności językowych oraz zamiłowania do aktywności fizycznej, która ma ogromne znaczenie dla harmonijnego rozwoju dziecka. Szczególny nacisk kładziemy także na rozwój indywidualny dziecka.

Pragniemy stworzyć szkołę, która będzie dla wszystkich  ważnym, przyjaznym i ciepłym miejscem do zdobywania wiedzy oraz rozwijania własnych zainteresowań.

Zadbamy o to by szkoła Da Vinci stała się dla państwa dzieci solidnym fundamentem dla kolejnych etapów edukacji.